O mnie

Nazywam się Magdalena Berdzik, ukończyłam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Informatyka i Ekonometria i zawodowo przez kilkanaście lat pracowałam w korporacjach finansowych i prawnych. Od zawsze moim wielkim hobby było kreowanie wizerunku osób z jakimi pracowałam czy miejsc w jakich mieszkałam.

Jak u wielu kobiet i w moim życiu zaszły wielkie zmiany kiedy zostałam po raz pierwszy mamą. To dla córeczki postanowiłam przekwalifikować się zawodowo i połączyć przyjemne z pożytecznym, w ten sposób zostałam dyplomowaną projektantką wnętrz, a także zajęłam się rękodziełem, otworzyłam własną firmę.

Dziś wychowuję przede wszystkim małego synka i piszę książkę o losach mojej rodziny, skoro jednak uwielbiam tworzyć, wymyślać, kreować, staram się połączyć pracę nad wszystkimi interesującymi mnie projektami z byciem pełnoetatową mamą.

Bardzo lubię robić i wręczać indywidualne prezenty, dopasowane specjalnie kolorystycznie i tematycznie do moich Bliskich- rodziny i przyjaciół.

Moją wielką inspracją są własne dzieci i to dzięki nim nauczyłam się wielu przydatnych w rękodziele rzeczy.

Niniejsza strona Pracowni powstała w odpowiedzi na coraz liczniejsze pytania co nowego zrobiłam.

A ponieważ cieszę się nieustannie na myśl o nowych pomysłach do realizacji, a pomysły lęgną się w głowie ilekroć coś mnie natchnie – zapraszam serdecznie do systematycznego przeglądania mojej strony.

 

Kontakt:

tel.: +48 729-270-272

email:

do góry↑